Jesteśmy gronem ekspertów i praktyków mających długoletnie, często ponad 20 doświadczenie w zarządzaniu, budowaniu strategii operacyjnych i optymalizacji procesów, CSR, CSV, badaniach społecznych, marketingu i reklamie, mediach, PR, ochronie środowiska i działalności społecznej.

Wywodzimy się z Goodbrand – międzynarodowej firmy konsultingowej zajmującą się budowaniem zrównoważonych marek, przedsiębiorstw.

197
zrealizowanych projektów
3000
Społeczność wokół platformy be.navigator
10
lat obecności w polsce
20
lat działalności na świecie

Naszą ambicją jest tworzenie rozwiązań dla biznesu, które budują przestrzeń wspólnego dobra. Chcemy, żeby projektowane przez nas innowacje społeczne pozostawiały trwały świat i rozwijały tak niezbędną współpracę międzysektorową.

Pomagamy właściwie komunikować efekty zaangażowania biznesu w sprawy społeczne i środowiskowe. Od początku naszej działalności wspieramy dzielenie się wiedzą o zrównoważonym rozwoju, najpierw na platformie CR.NAVIGATOR a potem w blogosferze i debrach BE.NAVIGATOR

Od 2015 r. działamy również pod marką BETTER, w ramach której angażujemy się w projekty wykorzystujące metodę Design Thinking do rozwiązywania wyzwań biznesowych i społecznych ale też innowacji produktowych czy serwisowych. Uważamy, że już od fazy powstania powinny one być tworzone odpowiedzialnie. Odpowiedzialnie to znaczy z odbiorcą ostatecznym w naszym polu widzenia od początku do końca procesu.